Auksjon mandag 30. november 2015 kl 19:00

Våre lokaler, Gamle Logen

Sitter, Inger (1929-2015)
Komposisjon 1993

Olje på papir, lysmål
42x35
Signert og datert nede t.h.: Inger Sitter 93

Auksjonert mandag 30. november 2015 kl 19:00

Vurdering

Tilslag NOK 16 000