Fokus 1900

Auksjon mandag 30. mai 2016 kl 20:00

Riis, Bendik (1911-1988)
Kristus og den rike yndling 1957

Pastell på tynt brun-grønt papir
47,5x63,5
Signert oppe på midten: Bendik Riis Datert oppe t.h.: JUNI -1957.

Påtegnet med tittel nede t.h.: Kristus og den Rike Yndling.

Auksjonert mandag 30. mai 2016 kl 20:00

Vurdering

Tilslag NOK 38 000