Gundersen, Gunnar S.(1921-1983)
Olje på plate
65x81
Signert oppe t.h.: Gunnar S. G.
Vurdering
NOK 30 000–50 000
Auksjonert mandag 30. mai 2016 kl 20:00
Tilslag NOK 42 000
Olje på plate
65x81
Vurdering
NOK 30 000–50 000