Aulie, Reidar(1904-1977)
Streik 1936
Olje på lerret
80x100
Signert og datert nede t.v.: Aulie -36
Signert og påtegnet med tittel av kunstneren på baksiden av lerretet.
Vurdering
Auksjonert mandag 30. mai 2016 kl 20:00
Tilslag NOK 100 000