Fokus 1900

Auksjon mandag 30. mai 2016 kl 20:00

Aulie, Reidar (1904-1977)
Streik 1936

Olje på lerret
80x100
Signert og datert nede t.v.: Aulie -36

Signert og påtegnet med tittel av kunstneren på baksiden av lerretet.

Auksjonert mandag 30. mai 2016 kl 20:00

Vurdering

Tilslag NOK 100 000