Ekeland, Arne(1908-1994)
Ved elven 1950
Olje på plate
65x54
Signert og datert nede t.v.: Arne Ekeland 50
Påtegnet med tittel på plakett på rammen.
Vurdering
Auksjonert mandag 30. mai 2016 kl 20:00
Olje på plate
65x54
Vurdering