Fokus 1900

Auksjon mandag 30. mai 2016 kl 20:00

Ekeland, Arne (1908-1994)
Ved elven 1950

Olje på plate
65x54
Signert og datert nede t.v.: Arne Ekeland 50

Påtegnet med tittel på plakett på rammen.

Auksjonert mandag 30. mai 2016 kl 20:00

Vurdering