Fokus 1900

Auksjon mandag 30. mai 2016 kl 20:00

Storstein, Aage (1900-1983)
Stilleben med fiolin 1928

Olje på lerret
48x60
Signert og datert nede t.h.: Aage Storstein -28

Påtegnet med tittel på lapp på baksiden, på blindrammen.

Auksjonert mandag 30. mai 2016 kl 20:00

Vurdering

Tilslag NOK 46 000