Auksjon mandag 30. mai 2016 kl 20:00
Storstein, Aage(1900-1983)
Stilleben med fiolin 1928

Olje på lerret
48x60
Signert og datert nede t.h.: Aage Storstein -28

Påtegnet med tittel på lapp på baksiden, på blindrammen.

Vurdering

Auksjonert mandag 30. mai 2016 kl 20:00

Tilslag NOK 46 000