Storstein, Aage(1900-1983)
Stilleben med fiolin 1928
Olje på lerret
48x60
Signert og datert nede t.h.: Aage Storstein -28
Påtegnet med tittel på lapp på baksiden, på blindrammen.
Vurdering
Auksjonert mandag 30. mai 2016 kl 20:00
Tilslag NOK 46 000