Picasso, Pablo(1881-1973)
Atelierscene
Radering trykket på tykt, hvitt papir
Arket: 450x570 mm Motivet: 315x415 mm
Signert med blyant nede t.h.: Picasso Datert i platen nede t.h.: 9.11.63. (speilvendt)
Nummerert nede t.v.: 27/50. Bloch 1124 med tittel: "Scène d'Atelier".
Vurdering
Auksjonert mandag 30. mai 2016 kl 20:00
Tilslag NOK 30 000