Fokus 1900

Auksjon mandag 30. mai 2016 kl 20:00

Eikaas, Ludvig (1920-2010)
Atelierhjørnet

Olje på lerret
68x54
Signert nede t.h.: L.E.

Påtegnet med tittel på plakett på rammen.

Auksjonert mandag 30. mai 2016 kl 20:00

Vurdering

Tilslag NOK 20 000