Eikaas, Ludvig(1920-2010)
Atelierhjørnet
Olje på lerret
68x54
Signert nede t.h.: L.E.
Påtegnet med tittel på plakett på rammen.
Vurdering
Auksjonert mandag 30. mai 2016 kl 20:00
Tilslag NOK 20 000
Olje på lerret
68x54
Signert nede t.h.: L.E.
Vurdering