Riis, Bendik(1911-1988)
Pikeportrett 1943
Olje på plate
46x38
Signert og datert nede t.v.: Bendik Riis. januar. året. 1943.
Vurdering
NOK 30 000
Auksjonert mandag 30. mai 2016 kl 20:00
Tilslag NOK 30 000
Olje på plate
46x38
Vurdering
NOK 30 000