Fokus 1900

Auksjon mandag 30. mai 2016 kl 20:00

Riis, Bendik (1911-1988)
Pikeportrett 1943

Olje på plate
46x38
Signert og datert nede t.v.: Bendik Riis. januar. året. 1943.

Auksjonert mandag 30. mai 2016 kl 20:00

Vurdering
NOK 30 000

Tilslag NOK 30 000