Auksjon mandag 30. mai 2016 kl 20:00
Riis, Bendik(1911-1988)
Pikeportrett 1943

Olje på plate
46x38
Signert og datert nede t.v.: Bendik Riis. januar. året. 1943.

Vurdering
NOK 30 000

Auksjonert mandag 30. mai 2016 kl 20:00

Tilslag NOK 30 000