Auksjon mandag 30. mai 2016 kl 20:00
Ekeland, Arne(1908-1994)
Jernbanestasjon

Olje på lerret
90x100
Signert nede t.v.: Arne Ekeland

Signert på baksiden av lerretet: Arne Ekeland.

Bergens Kunstforening (Festspillene) 1970 og Kunstnernes Hus, Oslo 1970, kat.nr. 13.

Vurdering

Auksjonert mandag 30. mai 2016 kl 20:00