Bleken, Håkon(1929-)
Ishockey Vår 1989
Olje på lerret
120x140
Signert og datert nede t.h.: Håkon Bleken - 89.
Påtegnet med tittel på plakett på rammen.
Vurdering
Auksjonert mandag 30. mai 2016 kl 20:00
Tilslag NOK 90 000
Olje på lerret
120x140
Vurdering