Fokus 1900

Auksjon mandag 30. mai 2016 kl 20:00

Bleken, Håkon (1929-)
Ishockey Vår 1989

Olje på lerret
120x140
Signert og datert nede t.h.: Håkon Bleken - 89.

Påtegnet med tittel på plakett på rammen.

Auksjonert mandag 30. mai 2016 kl 20:00

Vurdering

Tilslag NOK 90 000