Auksjon mandag 30. mai 2016 kl 20:00
Bleken, Håkon(1929-)
Ishockey Vår 1989

Olje på lerret
120x140
Signert og datert nede t.h.: Håkon Bleken - 89.

Påtegnet med tittel på plakett på rammen.

Vurdering

Auksjonert mandag 30. mai 2016 kl 20:00

Tilslag NOK 90 000