Auksjon mandag 30. mai 2016 kl 20:00
Knoff, Anne-Lise(1937-2005)
Mirakelet fra Amsterdam 1980

Olje på plate
150x120
Signert og datert nede t.h.: Anne Knoff 80

Påtegnet nede t.h.: "Til St. Therese av Jesusbarnet." Signert og påtegnet på baksiden av platen: "Til Per fra Anne-Lise."

Vurdering

Auksjonert mandag 30. mai 2016 kl 20:00