Fokus 1900

Auksjon mandag 30. mai 2016 kl 20:00

Opdahl, Ørnulf (1944-)
Kyst I 1985

Olje på lerret
100x160
Signert og datert oppe t.v.: Örnulf Opdahl 1985

Auksjonert mandag 30. mai 2016 kl 20:00

Vurdering

Tilslag NOK 50 000