Opdahl, Ørnulf(1944-)
Kyst II 1985
Olje på lerret
105x105
Signert og datert oppe t.v. og oppe t.h.: Örnulf Opdahl 1985
Vurdering
Auksjonert mandag 30. mai 2016 kl 20:00
Tilslag NOK 48 000
Olje på lerret
105x105
Vurdering