Auksjon mandag 30. mai 2016 kl 20:00
Opdahl, Ørnulf(1944-)
Kyst II 1985

Olje på lerret
105x105
Signert og datert oppe t.v. og oppe t.h.: Örnulf Opdahl 1985

Vurdering

Auksjonert mandag 30. mai 2016 kl 20:00

Tilslag NOK 48 000