Fokus 1900

Auksjon mandag 30. mai 2016 kl 20:00

Strand, Svein (1934-)
Bord, Speil, Vindu

Olje på lerret
147x114
Signert nede på midten: S. Strand

Påtegnet med tittel og datert på baksiden, på blindrammen: "II Bord, Speil, Vindu 1989".

UTSTILT:

Kunstnerforbundet, Oslo 9. juni-14. august 1994, kat.nr. 20, oppført som malt i 1988-89, avbildet på forsiden av katalogen. Baroniet Rosendal.

Auksjonert mandag 30. mai 2016 kl 20:00

Vurdering

Tilslag NOK 60 000