Kokkin, Kirsten(1951-)
Liggende akt 1994
Bronse
L: 75 cm
Signert og datert på plinten: K. Kokkin 94
Nummerert samme sted: 2/15.
Vurdering
Auksjonert mandag 30. mai 2016 kl 20:00
Tilslag NOK 40 000
Bronse
L: 75 cm
Nummerert samme sted: 2/15.
Vurdering