Kavli, Arne(1878-1970)
To kvinner sittende i en hage
Olje på lerret
80x88
Signert nede t.h.: A - Kavli
Vurdering
NOK 150 000–200 000
Auksjonert mandag 30. mai 2016 kl 20:00
Tilslag NOK 110 000
Olje på lerret
80x88
Signert nede t.h.: A - Kavli
Vurdering
NOK 150 000–200 000