Auksjon mandag 30. mai 2016 kl 20:00
Kavli, Arne(1878-1970)
Skjærgårdslandskap 1919

Olje på lerret
75x85
Signert og datert nede t.h.: A Kavli 19

Vurdering

Auksjonert mandag 30. mai 2016 kl 20:00

Tilslag NOK 86 000