Fokus 1900

Auksjon mandag 30. mai 2016 kl 20:00

Lund, Henrik (1879-1935)
Gunbjør steller blomster

Olje på lerret
105x87
Signert nede t.h.: Henrik Lund

Påtegnet samme sted, noe som er utydelig.

Auksjonert mandag 30. mai 2016 kl 20:00

Vurdering

Tilslag NOK 95 000