Fokus 1900

Auksjon mandag 30. mai 2016 kl 20:00

Lund, Henrik (1879-1935)
Gunbjør, hvilende

Olje på lerret
81x104
Signert nede t.v.: Henrik Lund

Auksjonert mandag 30. mai 2016 kl 20:00

Vurdering
NOK 150 000–200 000