Fokus 1900

Auksjon mandag 30. mai 2016 kl 20:00

Lund, Henrik (1879-1935)
Portrett av kunstnerens hustru, Gunbjør

Olje på lerret
48x40
Signert oppe t.h.: Henrik Lund

Påtegnet på baksiden, på blindrammen: "Chr Mustad Madserud". Malt i 1926.

UTSTILT:

Kunstnernes hus, Oslo 1934, kat.nr. 65 med tittel: "Min hustru".

Auksjonert mandag 30. mai 2016 kl 20:00

Vurdering