Fokus 1900

Auksjon mandag 30. mai 2016 kl 20:00

Karsten, Ludvig (1876-1926)
I tanker 1920

Olje på lerret
40x66
Signert og datert oppe t.h.: Karsten - 20

Påtegnet på baksiden, på blindrammen: "T.L. Palægade" og "Thezen-Lund".

Auksjonert mandag 30. mai 2016 kl 20:00

Vurdering
NOK 500 000

Tilslag NOK 400 000