Fokus 1900

Auksjon mandag 30. mai 2016 kl 20:00

Groth, Jan (1938-)
Komposisjon 2002

Kullstift og lavering på papir
62x87,5
Signert og datert nede t.h.: Groth 02

Auksjonert mandag 30. mai 2016 kl 20:00

Vurdering
NOK 20 000–25 000

Tilslag NOK 28 000