Groth, Jan(1938-2022)
Komposisjon 1986
Kullstift på papir
62x87,5
Signert og datert nede t.v.: Groth 1986
Vurdering
NOK 20 000–25 000
Auksjonert mandag 30. mai 2016 kl 20:00
Tilslag NOK 28 000
Kullstift på papir
62x87,5
Vurdering
NOK 20 000–25 000