Fokus 1900

Auksjon mandag 30. mai 2016 kl 20:00

Warsinski, Richard (1937-1996)
Figur

Olje på lerret
99x73
Signert nede t.h.: Warsinski

Auksjonert mandag 30. mai 2016 kl 20:00

Vurdering
NOK 30 000–50 000

Tilslag NOK 26 000