Warsinski, Richard(1937-1996)
Figur
Olje på lerret
99x73
Signert nede t.h.: Warsinski
Vurdering
NOK 30 000–50 000
Auksjonert mandag 30. mai 2016 kl 20:00
Tilslag NOK 26 000
Olje på lerret
99x73
Signert nede t.h.: Warsinski
Vurdering
NOK 30 000–50 000