Fokus 1900

Auksjon mandag 30. mai 2016 kl 20:00

Debré, Olivier (1920-1999)
Lofoten i grått 1971

Olje på lerret
80x116
Signert og datert nede t.h.: OD -71

Signert, påtegnet med tittel på fransk og datert av kunstneren på baksiden av lerretet: "O. Debré Gris Lofoten 71".

Auksjonert mandag 30. mai 2016 kl 20:00

Vurdering

Tilslag NOK 110 000