Fokus 1900

Auksjon mandag 30. mai 2016 kl 20:00

Weidemann, Jakob (1923-2001)
Krokus i snø 1966

Olje på lerret
60x71
Signert og datert nede t.h.: Weidemann 66

Påtegnet med dedikasjon nede t.h.: "Til Inger. 20/02".

Auksjonert mandag 30. mai 2016 kl 20:00

Vurdering

Tilslag NOK 80 000