Mot lyset 1976
Olje på lerret
100x100
Signert og datert nede t.h.: Weidemann 76
Signert, datert og påtegnet med tittel av kunstneren på baksiden av lerretet: "Mot lyset. 100 cm X 100 cm. Weidemann 76.".
Vurdering
NOK 70 000–90 000
Auksjonert mandag 30. mai 2016 kl 20:00
Tilslag NOK 150 000