Fokus 1900

Auksjon mandag 30. mai 2016 kl 20:00

Weidemann, Jakob (1923-2001)
Mot lyset 1976

Olje på lerret
100x100
Signert og datert nede t.h.: Weidemann 76

Signert, datert og påtegnet med tittel av kunstneren på baksiden av lerretet: "Mot lyset. 100 cm X 100 cm. Weidemann 76.".

Auksjonert mandag 30. mai 2016 kl 20:00

Vurdering
NOK 70 000–90 000

Tilslag NOK 150 000