Sparre, Victor(1919-2008)
Høytlesning 1980
Olje på lerret
50x61
Signert og datert nede t.h.: Victor Sparre -80
Signert, datert og påtegnet med tittel på baksiden, på blindrammen.
Vurdering
Auksjonert mandag 6. juni 2016 kl 20:00