Sommerauksjon

Auksjon mandag 6. juni 2016 kl 20:00

Sparre, Victor (1919-2008)
Høytlesning 1980

Olje på lerret
50x61
Signert og datert nede t.h.: Victor Sparre -80

Signert, datert og påtegnet med tittel på baksiden, på blindrammen.

Auksjonert mandag 6. juni 2016 kl 20:00

Vurdering