Auksjon mandag 6. juni 2016 kl 20:00
Sparre, Victor(1919-2008)
Høytlesning 1980

Olje på lerret
50x61
Signert og datert nede t.h.: Victor Sparre -80

Signert, datert og påtegnet med tittel på baksiden, på blindrammen.

Vurdering

Auksjonert mandag 6. juni 2016 kl 20:00