Sommerauksjon

Auksjon mandag 6. juni 2016 kl 20:00

Gullvåg, Håkon (1959-)
Monark

Olje på lerret, lysmål
27x18
Signert nede t.h.: Gullvåg

Påtegnet på baksiden av innrammingen: ""Monark"". PROVENIENS: Georg Suttner.

Auksjonert mandag 6. juni 2016 kl 20:00

Vurdering

Tilslag NOK 12 000