Eikaas, Ludvig(1920-2010)
Oppstilling med krukke, kanne og fat
Olje på lerret
66x50
Signert nede t.h.: L. Eikaas
Vurdering
Auksjonert mandag 6. juni 2016 kl 20:00
Olje på lerret
66x50
Signert nede t.h.: L. Eikaas
Vurdering