Sommerauksjon

Auksjon mandag 6. juni 2016 kl 20:00

Eikaas, Ludvig (1920-2010)
Oppstilling med krukke, kanne og fat

Olje på lerret
66x50
Signert nede t.h.: L. Eikaas

Auksjonert mandag 6. juni 2016 kl 20:00

Vurdering