Sommerauksjon

Auksjon mandag 6. juni 2016 kl 20:00

Nesjar, Carl (1920-2015)
Kyst 1960

Olje på lerret
60x80
Signert og datert nede t.h.: Nesjar 60

Signert, påtegnet med tittel og datert på baksiden av lerretet: "Carl Nesjar: "Kyst" 1960".

Auksjonert mandag 6. juni 2016 kl 20:00

Vurdering