Sommerauksjon

Auksjon mandag 6. juni 2016 kl 20:00

Heramb, Thore (1916-2014)
Solverv 1981

Olje på lerret
100x81
Signert og datert nede t.h.: Th. Heramb 81

Påtegnet med tittel og datert på baksiden, på blindrammen.

Auksjonert mandag 6. juni 2016 kl 20:00

Vurdering

Tilslag NOK 25 000