Sommerauksjon

Auksjon mandag 6. juni 2016 kl 20:00

Grønvold, Marcus (1845-1929)
To kvinner med parasoll

Olje på lerret
43x26
Signert nede t.v.: M Grönvold.

Auksjonert mandag 6. juni 2016 kl 20:00

Vurdering

Tilslag NOK 20 000