Sommerauksjon

Auksjon mandag 6. juni 2016 kl 20:00

Krohg, Christian (1852-1925)
Gammel kone

Olje på plate
52x30
Signert nede t.v.: C Krohg

Påtegnet med annen tittel på lapp på baksiden av platen: "Andagt".
Thue kat.nr. 20, variant.

Auksjonert mandag 6. juni 2016 kl 20:00

Vurdering

Tilslag NOK 30 000