Auksjon mandag 6. juni 2016 kl 20:00
Krohg, Christian(1852-1925)
Gammel kone

Olje på plate
52x30
Signert nede t.v.: C Krohg

Påtegnet med annen tittel på lapp på baksiden av platen: "Andagt".
Thue kat.nr. 20, variant.

Vurdering

Auksjonert mandag 6. juni 2016 kl 20:00

Tilslag NOK 30 000