Krohg, Christian(1852-1925)
Gammel kone
Olje på plate
52x30
Signert nede t.v.: C Krohg
Påtegnet med annen tittel på lapp på baksiden av platen: "Andagt".
Thue kat.nr. 20, variant.
Vurdering
Auksjonert mandag 6. juni 2016 kl 20:00
Tilslag NOK 30 000