Skredsvig, Christian(1854-1924)
Aften på seteren 1893
Olje på lerret
77x126
Signert og datert nede t.v.: Skredsvig 93
Påtegnet på baksiden, på blindrammen: "Aften på Säteren Hæaasen i Sigdal".
Vurdering
Auksjonert mandag 6. juni 2016 kl 20:00
Tilslag NOK 40 000