Sommerauksjon

Auksjon mandag 6. juni 2016 kl 20:00

Skredsvig, Christian (1854-1924)
Aften på seteren 1893

Olje på lerret
77x126
Signert og datert nede t.v.: Skredsvig 93

Påtegnet på baksiden, på blindrammen: "Aften på Säteren Hæaasen i Sigdal".

Auksjonert mandag 6. juni 2016 kl 20:00

Vurdering

Tilslag NOK 40 000