Sommerauksjon

Auksjon mandag 6. juni 2016 kl 20:00

Skredsvig, Christian (1854-1924)
Landskap med gjeterjente og kyr 1876

Olje på lerret
48x72
Signert og datert nede t.h.: C Skredsvig -76.

Reed Thomsen 40.

Auksjonert mandag 6. juni 2016 kl 20:00

Vurdering
NOK 70 000–90 000