Sommerauksjon

Auksjon mandag 6. juni 2016 kl 20:00

Müller, Morten (1828-1911)
Mann i pram

Olje på lerret
68x102
Signert nede t.h.: Morten Müller

Auksjonert mandag 6. juni 2016 kl 20:00

Vurdering

Tilslag NOK 18 000