Sommerauksjon

Auksjon mandag 6. juni 2016 kl 20:00

Müller, Morten (1828-1911)
Fjordlandskap med folkeliv 1892

Olje på lerret
28x46
Signert og datert nede t.v.: Morten - Müller - 1892.

Auksjonert mandag 6. juni 2016 kl 20:00

Vurdering

Tilslag NOK 26 000