Johnson, Kaare Espolin(1907-1994)
Grenselandet
Fargelitografi
62,5x78,5
Signert nede t.h.: Espolin Johnson.
Nummerert nede t.v.: 32/35. Påtegnet nede t.v.: ""Grenselandet" - originallitografi på rispapir".
Vurdering
NOK 35 000–40 000
Auksjonert mandag 6. juni 2016 kl 20:00
Tilslag NOK 25 000