Sommerauksjon

Auksjon mandag 6. juni 2016 kl 20:00

Johnson, Kaare Espolin (1907-1994)
Grenselandet

Fargelitografi
62,5x78,5
Signert nede t.h.: Espolin Johnson.

Nummerert nede t.v.: 32/35. Påtegnet nede t.v.: ""Grenselandet" - originallitografi på rispapir".

Auksjonert mandag 6. juni 2016 kl 20:00

Vurdering
NOK 35 000–40 000

Tilslag NOK 25 000