Sommerauksjon

Auksjon mandag 6. juni 2016 kl 20:00

Johnson, Kaare Espolin (1907-1994)
Røstskøyter I 1956

Serigrafi
32,5x49
Signert og datert nede t.h.: Espolin Johnson-56

Nummerert nede t.v.: 19/50.

Auksjonert mandag 6. juni 2016 kl 20:00

Vurdering
NOK 7 000–9 000