Johnson, Kaare Espolin(1907-1994)
Røstskøyter I 1956
Serigrafi
32,5x49
Signert og datert nede t.h.: Espolin Johnson-56
Nummerert nede t.v.: 19/50.
Vurdering
NOK 7 000–9 000
Auksjonert mandag 6. juni 2016 kl 20:00
Tilslag NOK 7 000
Serigrafi
32,5x49
Nummerert nede t.v.: 19/50.
Vurdering
NOK 7 000–9 000