Auksjon mandag 6. juni 2016 kl 20:00
Johnson, Kaare Espolin(1907-1994)
Røstskøyter I 1956

Serigrafi
32,5x49
Signert og datert nede t.h.: Espolin Johnson-56

Nummerert nede t.v.: 19/50.

Vurdering
NOK 7 000–9 000

Auksjonert mandag 6. juni 2016 kl 20:00

Tilslag NOK 7 000