Sommerauksjon

Auksjon mandag 6. juni 2016 kl 20:00

Bennetter, Johan Jacob (1822-1904)
Seilskute i storm 1850

Olje på lerret
65x81
Signert og datert nede t.v.: J Bennetter 50

LITTERATUR: Kreditkassens 150 års jubileum. Fragmenter fra en kunstsamling, Oslo 1998, avbildet s. 14 med tittel: "Seilskute 1850".

Auksjonert mandag 6. juni 2016 kl 20:00

Vurdering