Bennetter, Johan Jacob(1822-1904)
Seilskute i storm 1850
Olje på lerret
65x81
Signert og datert nede t.v.: J Bennetter 50
LITTERATUR: Kreditkassens 150 års jubileum. Fragmenter fra en kunstsamling, Oslo 1998, avbildet s. 14 med tittel: "Seilskute 1850".
Vurdering
Auksjonert mandag 6. juni 2016 kl 20:00