Sommerauksjon

Auksjon mandag 6. juni 2016 kl 20:00

Galien-Laloue, Eugene (1854-1941)
Le Trocadero

Akvarell på papir, oppklebet på papp
27x46
Signert nede t.v.: E. Galien-Laloue

Påtegnet med tittel på plakett på rammen: "Le Trocadéro".

Auksjonert mandag 6. juni 2016 kl 20:00

Vurdering

Tilslag NOK 30 000