Sommerauksjon

Auksjon mandag 6. juni 2016 kl 20:00

Thygesen, Rudolph (1880-1953)
Sommerdag ved fjorden 1930

Olje på lerret
65x81
Signert og datert nede t.h.: R. Th -30

Auksjonert mandag 6. juni 2016 kl 20:00

Vurdering