Auksjon mandag 6. juni 2016 kl 20:00
Enger, Erling(1899-1990)
Åkerlandskap 1962

Olje på lerret
81x99
Signert og datert nede t.h.: Erling Enger -62

Vurdering

Auksjonert mandag 6. juni 2016 kl 20:00