Sommerauksjon

Auksjon mandag 6. juni 2016 kl 20:00

Heiberg, Astri Welhaven (1881-1967)
Badende kvinner

Olje på lerret
115x112
Usignert

Fra ca 1915.

Auksjonert mandag 6. juni 2016 kl 20:00

Vurdering