Auksjon mandag 6. juni 2016 kl 20:00
Heiberg, Astri Welhaven(1881-1967)
Badende kvinner

Olje på lerret
115x112
Usignert

Fra ca 1915.

Vurdering

Auksjonert mandag 6. juni 2016 kl 20:00