Sommerauksjon

Auksjon mandag 6. juni 2016 kl 20:00

Gjemre, Per (1864-1928)
Fra Kvalbein, Jæren 1919

Olje på lerret
72x132
Signert og datert nede t.h.: Per Gjemre 1919

Påtegnet på baksiden, på blindrammen: "Fra Kvelbei Jederen Per Gjemre Stavanger Norge".

Auksjonert mandag 6. juni 2016 kl 20:00

Vurdering
NOK 10 000