Sommerauksjon

Auksjon mandag 6. juni 2016 kl 20:00

Sørensen, Henrik (1882-1962)
Mor og barn

Olje på plate
110x75
Signert nede t.v.: HS

Utkast til fondveggen i Oslo Rådhus "Arbeid. Administrasjon. Fest"; motivet "Mor og barn" er på veggen plassert i et felt oppe t.v. med tema den oppvoksende slekt.

Auksjonert mandag 6. juni 2016 kl 20:00

Vurdering

Tilslag NOK 17 000