Sørensen, Henrik(1882-1962)
Mor og barn
Olje på plate
110x75
Signert nede t.v.: HS
Utkast til fondveggen i Oslo Rådhus "Arbeid. Administrasjon. Fest"; motivet "Mor og barn" er på veggen plassert i et felt oppe t.v. med tema den oppvoksende slekt.
Vurdering
Auksjonert mandag 6. juni 2016 kl 20:00
Tilslag NOK 17 000