Sommerauksjon

Auksjon mandag 6. juni 2016 kl 20:00

Sørensen, Henrik (1882-1962)
Eika ved Støa, Holmsbu 1949-50

Olje på plate
119x93
Signert og datert oppe t.v.: Henrik Sörensen 1949-50

Auksjonert mandag 6. juni 2016 kl 20:00

Vurdering

Tilslag NOK 25 000