Sommerauksjon

Auksjon mandag 6. juni 2016 kl 20:00

Lund, Bernt (1812-1885)
Stille sommerdag ved en innsjø

Olje på lerret
58x78
Signert og datert nede t.v.: B. Lund. Df 1843.

Auksjonert mandag 6. juni 2016 kl 20:00

Vurdering